Logo

kurumsal

Neler Yaparız

İzmir  Konut - Ev İlaçlama Hizmetleri
 
Yaşadığımız mekanda gördüğümüz her haşere göremediğimiz yüzlerce haşerenin bir göstergesidir. Haşereler loş veya karanlık ortamlardan hoşlandıklarından dolayı geceleri daha aktif olurlar.
 
Haşereler ve kemirgen çok çabuk üreyen canlılardır.
 
Haşereler ve kemirgenler apartman boşluklarından, açık camlardan, su borularından,binadaki kırık ve çatlaklardan yaşadığımız alana girebilirler. Çok az gıda ve su ile uzun süre yaşabildikleri için temiz ve hijyenik olmak haşerelerle mücadelede yeterli değildir.
 
Haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın tek yolu profesyonel bir ilaçlama servisidir. Çeşitli yerlerde satılan sprey ve ilaçlar yok olmasını sağlamaz aksine ilaçlara bağışıklık sağlamalarına neden olabilir.
 
Haşerelerin yumurtalarının tamamının yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zor olması sebebiyle haşere ve kemirgenlere karşı yapılan mücadelenin düzenli olması gerekir.
 
Kozalı İlaçlama Şirketi konusunda uzman elemanları ile 7 gün 24 saat hizmetinizde. Servis sorumlumuz, evinizdeki haşereleri veya kemirgenleri tanımlama konusunda eğitim almıştır. Mekanınızda yapılan analiz sonucunda haşerelerin yuvaları tespit edilerek yok edilir.
 
Yaşadığınız mekandaki haşere sorunlarına karşı alınan önlemler, ilaçlama öncesi ve sonrası yapmanız gerekenler vb. gibi konularda servis sorumlumuz tarafından bilgilendirilirsiniz.
 
Aldığınız hizmet garanti kapsamında iken herhangi bir haşere veya kemirgenle karşılaşırsanız ücretsiz tekrar servis gönderilir.
 
Apartman Yönetici Programı
 
Haşere ve kemirgenler apartman ve site yaşamında büyük sorunlar teşkil etmektedir.
 
Muhtelif kullanım alanlarında ve daire içlerinde haşere ve kemirgenlere sık sık rastlanmaktadır.
 
Fareler ve sıçanlar gibi kemirgenler en çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Kemirgenler toprak içlerinde yuvalarını kolayca yapabildikleri için sıklıkla sulanan site ve apartman bahçelerini yaşam alanı olarak seçerler.
 
Kemirgenler ve haşereler büyük site ve apartmanlarda kalorifer dairesi, bodrum, çatı gibi yerlerde de sıklıkla görülüler. Daha çok binalarda havalandırma boşluklarındaki açık pencereleri kullanarak daire içlerine girerler.
 
Kozalı İlaçlama Şirketi olarak site ve apartmanlara avantajlı öneriler sunuyoruz.
 
Toplu ilaçlamalarda %50 'ye varan indirimler yapıyor ve ortak kullanım alanlarından ( bahçe, merdiven boşlukları, çatı vs.) ücret talep etmiyoruz.
 
İzmir İşyeri - Fabrika ve Ofis İlaçlama
 
İşyerlerimiz, fabrikalarımız veya ofislerimiz yaşam alanlarımızın başında gelir. Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu mekanların hijyenik olması sağlığımız açısından önemlidir. Haşere ve kemirgenler işyerleri, fabrikalar ve ofislerde kolayca yuvalanarak yaşamlarını sürdürebilirler. Fabrikalarda kemirgenler büyük maddi zararlara yol açabilir. Haşereler çalışan insanların sağlıklarını tehdit edebilir. Bu nedenle işyeri, fabrika ve ofislerde periyodik olarak ilaçlama yapılmalıdır. Kozalı İlaçlama Şirketi profesyonel ekip ve ekipmanları ile her zaman hizmetinizde.
 
İzmir Lokanta - Cafe ve Bar İlaçlama
 
Cafeler, restaurantlar, lokantalar ve yemekhaneler haşerelerin başlıca yaşam alanları arasındadır. Bu gibi yerlerde gıda atıkları kırıntılar haşerelerin yaşaması ve üremesi için çok uygundur.
 
Birçok insanın beslenme ihtiyacını karşıladığı bu işletmeler temiz ve hijyenik olmalı ve haşereler karşı periyodik olarak ilaçlanmalıdır.
 
Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama alanlarında Kozalı İlaçlama Firması olarak uygun fiyata kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 
İzmir Otel ve Pansiyon İlaçlama
 
Otel ve pansiyon gibi insanların birarada yaşadığı mekanlar haşere ve kemirgenler için çok uygun yaşam alanlarıdır. Haşere ve kemirgenleri bu gibi yerlerde gıda ve sıvı ihtiyaçlarını karşılamaları daha kolaydır. Bu nedenle üremeleride kaçınılmazdır. Değişik ülkelerden insanları konuk eden otel ve pansiyonlarda bu sorun daha tehlikeli boyutlarda olabilir. İnsanlar veyaz eşyalar aracılığıyla farklı ülkelerden gelen ve hastalık taşıyan haşereler büyük sağlık problemlerine hatta ölümlere bile neden olabilir. Kozalı İlaçlama otel ve pansiyonlara özel ekonomik hizmetler vermektedir.
 
İzmir Gemi İlaçlama
 
Gemilerin belirli aralıklarla mutlaka ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Çünkü gemiler sıklıkla ülkeler arasında seyahat ettikleri için gerek yolcular gerekse yüklenen yüklerle haşere ve böceklerin taşınmasına neden olmaktadır. Bu nedenle gemi ilaçlaması ihmale gelmemelidir. Kozalı İlaçlama Firması olarak uygun fiyata kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 
İzmir böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, ev ilaçlama, apartman ilaçlama, fabrika ilaçlama, site ilaçlama, otel ilaçlama uzmanı firmanız Kozalı İlaçlama size bir telefon kadar yakın.